Підшипник передній Skoda Felicia / Favorit c 90 -
Загальні
Ширина, мм
37
Внутрішній діаметр, мм
35
Зовнішній діаметр, мм
68
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Внутрішній діаметр | 34.7 мм |
| Код запчастини | 6U0407625A |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Felicia |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | FELICIA II Kombi (6U5) 1998-2001 |
| Сумісність | Skoda FELICIA I (6U1) 1994-1998, Skoda FAVORIT (781) 1989-1994, Skoda FELICIA II (6U1) 1998-2001, Skoda FELICIA I Fun (797) 1995-2002, Skoda FELICIA I Kombi (6U5) 1995-1998, Skoda FAVORIT Pick-up (787) 1992-1997, Skoda FAVORIT Forman (785) 1991-1995 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴

