-25%

Передній підшипник Hyundai Accent / Getz / Kia Rio
566 ₴
424,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5171829100
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передній підшипник Hyundai Accent / Getz / Kia Rio
Загальні
Ширина, мм
37
Внутрішній діаметр, мм
38
Зовнішній діаметр, мм
70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Код запчастини | 5171829100 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | ACCENT III (MC) 2005-2010 |
| Сумісність | Hyundai i10 (PA) 2007-, Kia RIO II Sedan (JB) 2005-2011, Hyundai i20 (PB) 2008-, Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) 1996-2000, Hyundai ACCENT II (LC) 1999-2005, Kia RIO II (JB) 2005-2011, Hyundai LANTRA II (J-2) 1995-2000, Hyundai COUPE (GK) 2001-2009, KIA RIO 2005-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424,50 ₴
