-25%

Підшипник передній Citroen Berlingo / Xsara / Peugeot 206 / 306 / 406 / Partner з 96-
716 ₴
537 ₴
- Готово до відправки
- Код: 335016
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній Citroen Berlingo / Xsara / Peugeot 206 / 306 / 406 / Partner з 96-
Загальні
Ширина, мм
36
Внутрішній діаметр, мм
42
Зовнішній діаметр, мм
82
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Код запчастини | 335016 |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Berlingo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen |
| Модель | Berlingo |
| Серія | BERLINGO (MF) 1996- |
| Сумісність | Citroen ZX Break (N2) 1993-1998, Peugeot 405 I (15B) 1987-1993, Peugeot 306 (7B N3 N5) 1993-2003, Citroen XSARA Break (N2) 1997-2010, Citroen BX (XB_) 1982-1994, Сitroen Xantia (X1) 1993-1998, Peugeot 205 II (20A/C) 1987-1998, Peugeot 206 CC (2D) 2000-, Peugeot PARTNER (5) 1996-2007, Citroen BX Break (XB_) 1983-1994, Citroen ZX (N2) 1991-1997, Peugeot 205 I (741A/C) 1983-1987, Citroen XSARA PICASSO (N68) 1999-, Citroen XSARA (N1) 1997-2005, Peugeot 405 II (4B) 1992-1999, Citroen Xantia Break (X1) 1995-1998, Peugeot 406 (8B) 1995-2005, Peugeot PARTNER (5F) 1996-, Peugeot 305 II (581M) 1982-1990 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 537 ₴
