-25%

Підшипник передній Hyundai Getz / Accent / Solaris / Kia Picanto / Rio 02-
639 ₴
479,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1005254
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній Hyundai Getz / Accent / Solaris / Kia Picanto / Rio 02-
Загальні
Ширина, мм
37
Внутрішній діаметр , мм
38
Зовнішній діаметр, мм
70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Код запчастини | 1005254 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | ACCENT II (LC) 1999-2005 |
| Сумісність | Kia RIO II Sedan (JB) 2005-2011, Hyundai ACCENT III (MC) 2005-2010, Kia Picanto (BA) 2004-2011, Hyundai Solaris (C40) 2010-, Kia RIO II (JB) 2005-2011, Hyundai LANTRA II (J-2) 1995-2000, Hyundai GETZ (TB) 2002-2009, KIA RIO 2005-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479,25 ₴
