-25%

Підшипник передній Hyundai Elantra / Matrix / Coupe / Kia Cerato
697 ₴
522,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 517202D000
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній Hyundai Elantra / Matrix / Coupe / Kia Cerato 00-. Загальні Ширина, мм 36 36 Внутрішній діаметр, мм
39
Зовнішній діаметр, мм
74
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Код запчастини | 517202D000 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Elantra (XD) 2000-2006 |
| Сумісність | Hyundai MATRIX (FC) 2001-2010, Hyundai COUPE (GK) 2001-2009, Kia Cerato (LD) 2004-2009, Kia Cerato Sedan (LD) 2004-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522,75 ₴
