-25%

Передній підшипник Peugeot 806 / Expert / Citroen Jumpy / Fiat Scudo
755 ₴
566,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 335027
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній Peugeot 806 1994-2002/Expert; 1996-2006/ Citroen Jumpy 1995-2006/Fiat Scudo 1998-2006 мм Загальні
>37
Внутрішній діаметр, мм
44
Зовнішній діаметр, мм
82.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 82.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Код запчастини | 335027 |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Expert |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | EXPERT (222) 1995- |
| Сумісність | Fiat SCUDO Kasten (220L) 1996-2006, Citroen JUMPY Kasten (BS_ BT_ BY_ BZ_) 1994-, Fiat SCUDO Combinato (220P) 1996-2006, Citroen JUMPY (U6U) 1994-, Peugeot EXPERT (224) 1995-, Citroen JUMPY (BU_ BV_ BW_ BX_) 1999-, Peugeot EXPERT (223) 1995- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566,25 ₴
