-25%

Підшипник передній Mitsubishi Outlander XL/Lancer X/ASX/Peugeot 4008
871 ₴
653,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3885A017
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній Mitsubishi Outlander XL / Lancer X / ASX / Peugeot 4008
Загальні
Ширина, мм
40
Комплектність
з інтегрованим датчиком ABS
Внутрішній діаметр, мм
43
Зовнішній діаметр, мм
80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Код запчастини | 3885A017 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | LANCER Sedan (CY/Z_A) 2007- |
| Сумісність | Peugeot 4008 2012-, Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) 2006-2012, Mitsubishi ASX (GA_W) 2010-, Mitsubishi OUTLANDER III (GF_W GG_W) 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653,25 ₴
