-25%

Підшипників передній Renault Trafic / Рено Трафік з 1989 - 2001
813 ₴
609,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7701205692
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипників передній Renault Trafic / Рено Трафік з 1989 - 2001
Загальні
Ширина, мм
39
Внутрішній діаметр, мм42
Зовнішній діаметр, мм
84
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Код запчастини | 7701205692 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | Trafic II (TXX) 1989-2001 |
| Сумісність | Renault Trafic II (TXW) 1989-2001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609,75 ₴
