-25%

Підшипник передній RENAULT GRAND SCENIC/MEGANE 03-
871 ₴
653,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7701208059
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Передній підшипник RENAULT GRAND SCENIC / MEGANE 03-
Загальні
Ширина, мм
48
Внутрішній діаметр, мм25
Зовнішній діаметр, мм
55
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Код запчастини | 7701208059 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2002- |
| Сумісність | Renault MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2003-, Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) 2004-2009, Renault MEGANE II Grandtour (KM0/1_) 2003-, Renault SCENIC II (JM0/1_) 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653,25 ₴
