Підшипник передній Mitsubishi Lancer / Outlander 03-
Загальні
Ширина, мм
40
Внутрішній діаметр, мм
>40
Зовнішній діаметр, мм
80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Код запчастини | MR491449 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | LANCER Sedan (CS_A) 2000- |
| Сумісність | Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) 2001-2006, Mitsubishi LANCER Kombi (CS_W) 2003-2008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴

