-25%

Передній підшипник Toyota Camry / Avensis / Corolla Verso / Lexus RX 03-
900 ₴
675 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9036945003
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній Toyota Camry / Avensis / Corolla Verso / Lexus RX 03-
Загальні
Ширина, мм
45
Внутрішній діаметр, мм
45
Зовнішній діаметр, мм
84
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Код запчастини | 9036945003 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) 2001-2006 |
| Сумісність | Lexus RX (U38) 2003-2008, Toyota AVENSIS (T25_) 2003-2008, Toyota CAMRY (V40) 2006-2011, Toyota CAMRY (V50) 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴
