-25%

Передній підшипник Renault Trafic / Opel Vivaro 01-
1 045 ₴
783,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7701206848
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипника передній Renault Trafic / Opel Vivaro 01- Без АБС
Загальні
Ширина, мм
39
Внутрішній діаметр, мм45
Зовнішній діаметр, мм
86
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Код запчастини | 7701206848 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | TRAFIC II (EL) 2001- |
| Сумісність | Renault TRAFIC II Bus (JL) 2001-, Nissan PRIMASTAR Kasten (X83) 2002-, Nissan PRIMASTAR Bus (X83) 2001-, Opel VIVARO (J7) 2001-, Renault TRAFIC II Kasten (FL) 2001- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 783,75 ₴
