Підшипник передній Citroen C3 / C4 / C5 / Berlingo / Peugeot 207 / 307 / 308 / 3008 / Partner c 08-
Загальні
Ширина, мм
36
Комплектність
з інтегрованим датчиком ABS
Внутрішній діаметр, мм
42
Зовнішній діаметр, мм< /p>
82
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Код запчастини | 335069 |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 207 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | 207 (WA_, WC_) 2006- |
| Сумісність | Peugeot 307 SW (3H) 2002-, Peugeot 307 CC (3B) 2003-, Citroen C4 I (LC_) 2004-, Citroen C4 II (B7) 2009-, Citroen C3 I (FC_) 2002-, Citroen C3 II 2009-, Citroen C5 Break Estate (RE_) 2004-2008, Peugeot 307 (3A/C) 2000-, Peugeot 207 CC (WD_) 2007-, Citroen C5 Break (DE_) 2001-2004, Peugeot 308 CC 2009-, Peugeot 207 SW (WK_) 2007-, Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) 2006-, Peugeot 3008 2009-, Peugeot 308 (4A_ 4C_) 2007-, Citroen C4 Coupe (LA_) 2004-, Peugeot 208 2012-, Peugeot PARTNER 2008-, Citroen C4 2006-, Peugeot 307 Break (3E) 2002-, Peugeot 308 SW 2007- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴

