-25%

Передній підшипник HONDA CIVIC 2005-
1 050 ₴
787,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44300SMGG01
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній HONDA CIVIC 2005-
Загальні
Ширина, мм
44
Комплектність
з вбудованим магнітним сенсорним кільцем
Внутрішній діаметр, мм
43
Зовнішній діаметр, мм
78
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Код запчастини | 44300SMGG01 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 2005- |
| Сумісність | Honda CIVIC VIII Sedan (FD FA) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787,50 ₴
