-25%

Підшипник передній Honda CR-V 07-
1 256 ₴
942 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44300SWWE01
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній Honda CR-V 07-
Загальні
Ширина, мм
44
Комплектність
с інтегрованим датчиком ABS
Внутрішній діаметр, мм
51
Зовнішній діаметр, мм
91
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 91 мм |
| Внутрішній діаметр | 51 мм |
| Код запчастини | 44300SWWE01 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | CR-V III (RE) 2006- |
| Сумісність | Honda CR-V IV (RM) 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 942 ₴
