-25%

Підшипник передній CITROEN JUMPER / FIAT DUCATO / PEUGEOT BOXER c ABS 06 -
1 553 ₴
1 164,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 332671
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній CITROEN JUMPER / FIAT DUCATO / PEUGEOT BOXER c ABS 06 -
Загальні
Ширина, мм
54
Комплектність
з інтегрованим датчиком ABS
Внутрішній діаметр, мм
55
Зовнішній діаметр, мм
90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Код запчастини | 332671 |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | Jumper |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | JUMPER 2006- |
| Сумісність | Fiat DUCATO Kasten (250) 2006-, Citroen JUMPER Kasten 2006-, Citroen JUMPER Bus 2006-, Peugeot BOXER 2006-, Fiat DUCATO Pritsche/Fahrgestell (250) 2006- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 164,75 ₴
