Підшипник передній Daihatsu Charade / Terios / Gran Move 97-
Загальні
Ширина, мм
37.7
Внутрішній діаметр, мм38.1
Зовнішній діаметр, мм
70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Код запчастини | 9004363213 |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Terios |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | TERIOS (J2_) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴

