Підшипник передній Toyota Avensis / Corolla 97-
Загальні
Ширина, мм
42
Внутрішній діаметр, мм
< p>40Зовнішній діаметр, мм
74
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Код запчастини | 9036340066 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | COROLLA (_E11_) 1997-2002 |
| Сумісність | Toyota COROLLA (_E11_) 1997-2002, Toyota AVENSIS Stufenheck (T25) 2003-2008, Toyota COROLLA (ZZE12_ NDE12_ ZDE12_) 2001-2007, Toyota PRIUS Stufenheck (NHW11_) 2000-2004, Lexus RX (AGL GGL GYL) 2008-, Toyota COROLLA Verso (ZER_ ZZE12_ R1_) 2004-2009, Toyota COROLLA Stufenheck (_E12J_ _E12T_) 2001-2008, Toyota COROLLA Combi (_E12J_ _E12T_) 2001-2007, Toyota AVENSIS (T25_) 2003-2008, Toyota AVENSIS Combi (T25) 2003-2008, Toyota COROLLA Verso (ZDE12_ CDE12_) 2001-2004, Toyota COROLLA Liftback (_E11_) 1997-2002 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴

