Підшипників передній Honda Civic / HR-V 92-
Загальні
Ширина, мм
41
Внутрішній діаметр, мм
>43
Зовнішній діаметр, мм
79
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Код запчастини | 44300S04A02 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | CIVIC V Hatchback (EG) 1991-1995 |
| Сумісність | Honda CIVIC VI Fastback (MA MB) 1994-2001, Honda CIVIC VI Hatchback (EJ EK) 1995-2001, Honda CIVIC VI Coupe (EJ EM1) 1996-2000, Honda CIVIC V Coupe (EJ) 1993-1996, Honda CIVIC VII Hatchback (EU EP EV) 1999-2006, Honda CIVIC VI Aerodeck (MB MC) 1998-2001, Honda CIVIC VII Coupe (EM2) 2001-2005 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640,20 ₴

