-25%

Підшипник передній VW Sharan / Ford Galaxy / Seat Alhambra 95-
744 ₴
558 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7M0498625
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній VW Sharan / Ford Galaxy / Seat Alhambra 95-
Загальні
Ширина, мм
38
Внутрішній діаметр, мм< /p>
43
Зовнішній діаметр, мм
80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Код запчастини | 7M0498625 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 38 мм |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1995-2010 |
| Сумісність | Ford GALAXY (WGR) 1995-2006, Seat ALHAMBRA (7V8 7V9) 1996-2010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴
