Підшипників передній Fiat Tipo / Tempra 89-
Загальні
Ширина, мм
33
Внутрішній діаметр, мм
< p>35Зовнішній діаметр, мм
72
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Код запчастини | 5890990 |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Brava |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | BRAVA (182) 1995-2003 |
| Сумісність | Fiat TEMPRA S.W. (159) 1990-1997, Fiat PUNTO (176) 1993-1999, Fiat BRAVO I (182) 1995-2001, Fiat TEMPRA (159) 1990-1998 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴

