Підшипник задньої маточини Mitsubishi Outlander-2003-2008 / Space Wagon 98-04
Загальні
Ширина, мм
43
Внутрішній діаметр, мм
40
Зовнішній діаметр, мм
70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Код запчастини | MR491462 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Outlander |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 43.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | OUTLANDER I (CU_W) 2001-2006 |
| Сумісність | Mitsubishi SPACE WAGON (N9_W N8_W) 1998-2004 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴

