-25%

Передній підшипник Nissan Interstar / Renault Master 2 / Opel Movano A 01-
1 249 ₴
936,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7701206740
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник передній Nissan Interstar / Renault Master 2 / Opel Movano A 01-
Загальні
Ширина, мм
48
Внутрішній діаметр, мм
49
Зовнішній діаметр, мм
84
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Код запчастини | 7701206740 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Movano |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | MOVANO (U9, E9) 1998- |
| Сумісність | Renault MASTER II Bus (JD) 1998-, Renault MASTER II (ED/HD/UD) 1998-, Opel MOVANO Combi (J9) 1998-, Renault MASTER II Kasten (FD) 1998-, Opel MOVANO Kipper (H9) 1999-, Opel MOVANO Kasten (F9) 1999- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 936,75 ₴
