Підшипник передній Ford Escort / Fiesta / Orion 90-
Загальні
Ширина, мм
13
Внутрішній діаметр, мм
>35
Зовнішній діаметр, мм
60
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Переднього моста |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Код запчастини | 5024196 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Escort |
| Серія | ESCORT V (GAL) 1990-1992 |
| Сумісність | Ford ORION III (GAL) 1990-1996, Ford ESCORT VII Kombi (GAL ANL) 1995-1999, Ford ESCORT V Kombi (GAL AVL) 1990-1992, Ford ESCORT VII (GAL AAL ABL) 1995-2002, Ford ESCORT V Cabriolet (ALL) 1990-1992, Ford ESCORT VII Cabriolet (ALL) 1995-2000, Ford FIESTA III (GFJ) 1989-1997, Ford ESCORT VI Cabriolet (ALL) 1992-1995, Ford ESCORT VI Kombi (GAL) 1992-1995, Ford ESCORT VI (GAL) 1992-1995, Ford ESCORT VI (GAL) 1993-1995, Ford ESCORT VII (GAL AFL) 1995-1999, Ford FIESTA IV (JA_ JB_) 1995-2002 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 466,40 ₴

