-25%

Підшипник задній Renault 21
784 ₴
588 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7701463986
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник задній Renault 21
Загальні
Ширина, мм
43
Внутрішній діаметр, мм
25
Зовнішній діаметр, мм
52
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Код запчастини | 7701463986 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | 21 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | 21 (B48_) 1989-1994 |
| Сумісність | Geely CK 2005–, Renault 21 Sedan (L48_) 1986-1997 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588 ₴
