-25%

Підшипник задньої маточини OPEL MOVANO A / RENAULT MASTER 2 98-
1 219 ₴
914,25 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7701206742
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник задньої маточини OPEL MOVANO / RENAULT MASTER 2 98-
Загальні
Ширина, мм
48
Внутрішній діаметр , мм
45.3
Зовнішній діаметр, мм
80
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 45.3 мм |
| Код запчастини | 7701206742 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914,25 ₴
