Підшипник задньої маточини Subaru Forester / Impreza / Legacy 93-
Загальні
Ширина, мм
52
Внутрішній діаметр, мм38
Зовнішній діаметр, мм
65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INA-FOR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Код запчастини | 28015AA090 |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | FORESTER (SF) 1997-2002 |
| Сумісність | Subaru LEGACY II (BD BG) 1994-1999, Subaru IMPREZA Station Wagon (GD GG) 2000-2007, Subaru LEGACY I (BC) 1989-1994, Subaru IMPREZA Station Wagon (GF) 1992-2000, Subaru FORESTER (SG) 2002-2007, Subaru IMPREZA Sedan (GD GG) 2000-2007 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴

