-25%

Колодки гальмівні Citroën:C5 / Ford:Cmax,Focus,Connect,Tourneo / Jaguar:Stype,XF,XJ,XK / Mazda:3,5 (0252413716)
1 350 ₴
1 012,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252413716
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні meyle 0252413716 . Аналоги и артикулы производителей OEM:C2C27271,93190338,93183140. Применяемость на такие автомобили :Citroën:C5-Ford:Cmax,Focus,Connect,Tourneo-Jaguar:Stype,XF,XJ,XK-Mazda:3,5-Opel:Signum,Vectra-Peugeot:508-Renault:Laguna-SAAB:93-Volvo:S40,C30,C70,V40,V50
| Виробник | MEYLE (Німеччина) |
| Каталоговий номер | 025 241 3716 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 123 |
| Висота [мм] | 51.9 |
| Товщина [мм] | 16.1 |
| Датчик зносу | не підготовлено для датчика зношування |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | із пружиною |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252413716 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 51.9 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Opel, Jaguar, Cadillac, Ford, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, S-Type, Vectra, Laguna, XF, XJ, XK, Tourneo Connect, xf sportbrake, Transit Connect, 9-3, C5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:C2C27271,93190338,93183140 |
| Застосування | Citroën:C5, Ford:Cmax,Focus,Connect,Tourneo, Jaguar:Stype,XF,XJ,XK, Mazda:3,5, Opel:Signum,Vectra, Peugeot:508, Renault:Laguna, SAAB:93, Volvo:S40,C30,C70,V40,V50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 012,50 ₴
