-25%

Фільтр паливний Audi:A1,A3 / Seat:Altea / Skoda:Fabia,Octavia,Superb,Rapid (b12822)
936 ₴
702 ₴
- Готово до відправки
- Код: B12822
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний borsehung b12822 . Аналоги и артикулы производителей OEM:1K0201051K,1K0201051C,1K0201051B. Применяемость на такие автомобили :Audi:A1,A3,TT-Seat:Altea-Skoda:Fabia,Octavia,Superb,Rapid-Volkswagen:Amarok,Caddy,Golf,Jetta,Multivan,Passat,Polo,Transporter
| Виробник | BORSEHUNG (Німеччина) |
| Каталоговий номер | B12822 |
| Діаметр 4 (мм) | 8 |
| Діаметр [мм] | 62 |
| Висота [мм] | 165 |
| Впускн. ∅ [мм] | 8 |
| Тиск [бар] | 6.6 |
| Випускн.-⌀ [мм] | 8 |
| Діаметр 1 [мм] | 56 |
| Діаметр 2 (мм) | 8 |
| Підготовка палива | упорскування бензину |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з клапанами |
| Вид палива | бензин |
Характеристики автозапчастини
Впускн. Диаметр [мм] | 8 мм |
|---|---|
Выпускн.-Диаметр [мм] | 8 мм |
Диаметр 1 [мм] | 56 мм |
Диаметр [мм] | 62 мм |
диаметр 2 (мм) | 8 мм |
Высота [мм] | 165 мм |
Оригінальний номер постачальника | Номер |
|---|---|
| VAG | 1K0201051B |
| VAG | 1K0201051C |
| VAG | 1K0201051K |
| Марка | Модель | Модифікація | Дати випуску (від і до) | Паливо | Тип кузова |
|---|---|---|---|---|---|
| AUDI | A1 Sportback (8XA, 8XF) | 1.0 TFSI | 2015-03-2018-10 | бензин | Наклонная задняя часть |
| SKODA | OCTAVIA II Combi (1Z5) | 2.0 TDI RS | 2006-04-2013-02 | Дизель | универсал |
| SKODA | RAPID Spaceback (NH1) | 1.4 TSI | 2012-07-2015-06 | бензин | Наклонная задняя часть |
| SKODA | SUPERB II универсал (3T5) | 2.0 TDI 16V 4x4 | 2010-11-2015-05 | Дизель | универсал |
| SKODA | YETI (5L) | 1.4 TSI | 2015-05-2017-12 | бензин | вездеход закрытый |
| SKODA | YETI (5L) | 2.0 TDI 4x4 | 2015-05-2017-12 | Дизель | вездеход закрытый |
| VW | AMAROK (2HA, 2HB, S1B, S6B, S7A, S7B) | 2.0 BiTDI | 2010-09-2012-08 | Дизель | Пикап |
| VW | BEETLE (5C1, 5C2) | 1.2 TSI | 2011-07-2019-07 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VW | BEETLE Кабриолет (5C7, 5C8) | 2.0 TDI | 2012-04-2016-07 | Дизель | Кабриолет |
| VW | CADDY ALLTRACK Фургон (SAA) | 2.0 TDI | 2015-05- | Дизель | Фургон |
| VW | GOLF VI (5K1) | 2.0 TDI | 2008-10-2013-05 | Дизель | Наклонная задняя часть |
| VW | JETTA III (1K2) | 2.0 TFSI | 2005-10-2010-10 | бензин | седан |
| VW | MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) | 2.0 TDI 4motion | 2015-08- | Дизель | вэн |
| VW | POLO (6R1, 6C1) | 1.0 TSI | 2014-11- | бензин | Наклонная задняя часть |
| VW | TRANSPORTER / CARAVELLE VI Автобус (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, | 2.0 TDI | 2016-05- | Дизель | Автобус |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsehung |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | B12822 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Висота | 165 мм |
| Види палива | Бензин |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, Transporter, TT, Golf, Roomster, Altea, Multivan, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:1K0201051K,1K0201051C,1K0201051B |
| Застосування | Audi:A1,A3,TT, Seat:Altea, Skoda:Fabia,Octavia,Superb,Rapid, Volkswagen:Amarok,Caddy,Golf,Jetta,Multivan,Passat,Polo,Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴
