-25%

Колодки гальмівні Audi:A1,A3 / Seat:Cordoba / Skoda:Fabia,Octavia,Rapid (0252313019a)
1 626 ₴
1 219,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252313019a
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні meyle 0252313019a . Аналоги и артикулы производителей OEM:JZW698151A,6R0698151A,6Q0698151. Применяемость на такие автомобили :Audi:A1,A3-Seat:Cordoba-Skoda:Fabia,Octavia,Rapid-Volkswagen:Bora,Golf,JettaBeetle,Polo
| Виробник | MEYLE (Німеччина) |
| Каталоговий номер | 025 231 3019/A |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 146 |
| Висота [мм] | 54.7 |
| Товщина [мм] | 19.2 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Гальмівна система | Kelsey-Hayes |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252313019a |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 54.7 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Load Up, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:JZW698151A,6R0698151A,6Q0698151 |
| Застосування | Audi:A1,A3, Seat:Cordoba, Skoda:Fabia,Octavia,Rapid, Volkswagen:Bora,Golf,JettaBeetle,Polo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 219,50 ₴
