-25%

Фільтр масляний Audi:80,90,100,200,A6 / Seat:Ibiza / Volkswagen:Caddy,Golf,Jetta,LT,Passat,Polo (0451103033)
378 ₴
283,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0451103033
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний bosch 0451103033 . Аналоги и артикулы производителей OEM:ZZN123302,ZZM123802A,XE021030288A. Применяемость на такие автомобили :Audi:80,90,100,200,A6-Seat:Ibiza-Volkswagen:Caddy,Golf,Jetta,LT,Passat,Polo,Transporter
| Виробник | BOSCH |
| Каталоговий номер | 0451103033 |
| Діаметр [мм] | 80 |
| Діаметр 1 [мм] | 76 |
| Діаметр 2 (мм) | 71 |
| Діаметр 3 (мм) | 62 |
| Висота [мм] | 123 |
| Приєднувальне гвинтове різьблення | 3/4" 16 UNF |
| Тиск відкриття зворотного клапана [бар] | 0.12 |
| Тиск відкриття обгінного клапана [бар] | 2.5 |
| Виконання фільтра | Фільтр, що накручується |
| Розмір різьби | 3/4\" 16 UNF |
| Зовнішній діаметр [мм] | 76 |
Характеристики автозапчастини
Высота [мм] | 122,5 мм |
|---|---|
Размер резьбы | 3/4" 16 UNF |
Наружный диаметр [мм] | 76 мм |
Оригінальний номер постачальника | Номер |
|---|---|
| VAG | XE021030288A |
| TOYOTA / LEXUS | 0012000005 |
| TOYOTA / LEXUS | 0012000007 |
| VAG | 028115351 |
| VAG | 056115561 |
| PORSCHE | 056115561G |
| PEUGEOT / CITROEN | 1109C1 |
| DAF | 1500868 |
| Марка | Модель | Модифікація | Дати випуску (від і до) | Паливо | Тип кузова |
|---|---|---|---|---|---|
| AUDI | 100 (44, 44Q, C3) | 1.8 Cat | 1985-03-1990-11 | бензин | седан |
| AUDI | 100 Avant (43, C2) | 2.1 | 1977-07-1983-02 | бензин | универсал |
| AUDI | 100 Avant (44, 44Q, C3) | 2.3 E quattro | 1986-08-1990-11 | бензин | универсал |
| AUDI | 100 Avant (44, 44Q, C3) | 1.8 quattro | 1984-10-1988-07 | бензин | универсал |
| AUDI | 50 (86) | 1.1 | 1974-08-1978-07 | бензин | Наклонная задняя часть |
| AUDI | 90 (81, 85, B2) | 2.2 | 1985-01-1987-03 | бензин | седан |
| AUDI | COUPE (89, 8B) | 2.3 20V quattro | 1988-11-1991-07 | бензин | купе |
| NSU | RO 80 | 1.0 | 1967-10-1977-07 | бензин | седан |
| PORSCHE | 924 | 2.0 Turbo | 1980-06-1986-10 | бензин | купе |
| VW | GOLF I Cabriolet (155) | 1.6 | 1979-08-1982-07 | бензин | Кабриолет |
| VW | GOLF II (19E, 1G1) | 1.0 | 1985-08-1991-10 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VW | PASSAT Variant (33) | 1.6 | 1976-02-1980-07 | бензин | универсал |
| VW | SANTANA (32B) | 1.6 | 1981-08-1984-12 | бензин | седан |
| VW | TRANSPORTER III Автобус | 2.1 | 1986-10-1992-07 | бензин | Автобус |
| VW | TRANSPORTER III Фургон | 2.1 | 1986-03-1992-07 | бензин | Фургон |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0451103033 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | 100, Jetta, B 1000, Passat, 80, Caddy, Polo, 60, A6, Iltis, Transporter, Golf, Derby, Ronda, Quattro, Coupe, Scirocco, 1.1, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:ZZN123302,ZZM123802A,XE021030288A |
| Застосування | Audi:80,90,100,200,A6, Seat:Ibiza, Volkswagen:Caddy,Golf,Jetta,LT,Passat,Polo,Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,50 ₴
