-25%

Гальмівний диск Audi:A1,A2,A3 / Seat:Cordoba / Skoda:Fabia,Octavia,Rapid / Volkswagen:Bora,Golf,Polo (1155211018)
1 916 ₴
1 437 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1155211018
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівний диск meyle 1155211018 . Аналоги и артикулы производителей OEM:6R0615301C,6R0615301,5Z0615301B. Применяемость на такие автомобили :Audi:A1,A2,A3-Seat:Cordoba-Skoda:Fabia,Octavia,Rapid-Volkswagen:Bora,Golf,Polo
| Виробник | MEYLE (Німеччина) |
| Каталоговий номер | 115 521 1018 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Зовнішній діаметр [мм] | 256 |
| Висота [мм] | 36.7 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 22 |
| Мінімальна товщина [мм] | 19 |
| Діаметр центрування [мм] | 65 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| ∅ отвору болта кріплення колеса [мм] | 15.6 |
| Кількість отворів | 5 |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Необхідна кількість | 2 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 1155211018 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 36.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.6 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Fox, Cordoba, Polo, Toledo, Rapid, A1, Fabia, Octavia, A3, Leon, Golf, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:6R0615301C,6R0615301,5Z0615301B |
| Застосування | Audi:A1,A2,A3, Seat:Cordoba, Skoda:Fabia,Octavia,Rapid, Volkswagen:Bora,Golf,Polo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437 ₴
