
Фільтр повітряний Citroën:BX,C5,C8,Jumper,Jumpy / Fiat:Scudo / Peugeot:405,406,607,806,807,Expert (a140026)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: A140026
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фільтр повітряний denckermann a140026 . Аналоги и артикулы производителей OEM:9626759680,9620823680,9601999180. Применяемость на такие автомобили :Citroën:BX,C5,C8,Jumper,Jumpy-Fiat:Scudo-Peugeot:405,406,607,806,807,Expert
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140026 |
| Довжина [мм] | 325 |
| Ширина (мм) | 156 |
| Висота [мм] | 57.7 |
Характеристики автозапчастини
Длина [мм] | 325 мм |
|---|---|
Ширина [мм] | 156 мм |
Высота [мм] | 58 мм |
Оригінальний номер постачальника | Номер |
|---|---|
| FIAT / ALFA ROMEO / LANCIA | 1400175180 |
| PEUGEOT / CITROEN | 1444J2 |
| PEUGEOT / CITROEN | 1444VT |
| FORD | 890X9601BA |
| FORD | 1137531 |
| PEUGEOT / CITROEN | 142796 |
| PEUGEOT / CITROEN | 1444A4 |
| PEUGEOT / CITROEN | 1444F4 |
| Марка | Модель | Модифікація | Дати випуску (від і до) | Паливо | Тип кузова |
|---|---|---|---|---|---|
| CITROËN | C5 I (DC_) | 2.0 HDi (DCRHYB) | 2001-03-2004-08 | Дизель | Наклонная задняя часть |
| CITROËN | C5 I Break (DE_) | 2.0 HDi (DERHSB, DERHSE) | 2001-06-2004-08 | Дизель | универсал |
| CITROËN | JUMPY Фургон (BS_, BT_, BY_, BZ_) | 2.0 HDi 110 | 2001-10-2006-10 | Дизель | Фургон |
| CITROËN | XANTIA Break (X1_, X2_) | 2.0 HDI 109 | 1999-02-2003-04 | Дизель | универсал |
| FIAT | SCUDO Combinato (220_) | 2.0 JTD | 1999-12-2006-12 | Дизель | универсал |
| FIAT | SCUDO c бортовой платформой/ходовая часть (220_) | 2.0 JTD | 1999-10-2006-12 | Дизель | c бортовой платформой/ходовая часть |
| FIAT | SCUDO c бортовой платформой/ходовая часть (220_) | 2.0 JTD 16V | 1999-05-2006-12 | Дизель | c бортовой платформой/ходовая часть |
| FIAT | SCUDO Фургон (220_) | 2.0 JTD | 2002-12-2006-12 | Дизель | Фургон |
| FIAT | SCUDO Фургон (220_) | 2.0 JTD | 1999-10-2006-12 | Дизель | Фургон |
| LANCIA | PHEDRA (179_) | 3.0 V6 (179.BXD11) | 2002-09-2010-11 | бензин | вэн |
| PEUGEOT | 406 (8B) | 2.0 HDI 110 | 1998-06-2001-08 | Дизель | седан |
| PEUGEOT | 406 купе (8C) | 2.2 HDI | 2000-03-2004-12 | Дизель | купе |
| PEUGEOT | 806 (221) | 2.0 HDI | 1999-08-2002-08 | Дизель | вэн |
| PEUGEOT | 807 (E) | 2.0 HDi | 2004-04- | Дизель | вэн |
| PEUGEOT | EXPERT (224_) | 2.0 HDi | 2000-10-2006-10 | Дизель | вэн |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140026 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 325 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | 106, BX, Jumpy, C5, Zeta, Expert, ZX, Polonez, 405, 406, Ulysse, Xantia, Scudo, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:9626759680,9620823680,9601999180 |
| Застосування | Citroën:BX,C5,C8,Jumper,Jumpy, Fiat:Scudo, Peugeot:405,406,607,806,807,Expert |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
