-25%

Колодки гальмівні Peugeot:405 / Seat:Cordoba / Volkswagen:Corrado,Golf,Jetta,Passat,Polo (0252096115)
1 194 ₴
895,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252096115
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні meyle 0252096115 . Аналоги и артикулы производителей OEM:7701209841,7701209735,7701208213. Применяемость на такие автомобили :Peugeot:405-Seat:Cordoba-Volkswagen:Corrado,Golf,Jetta,Passat,Polo
| Виробник | MEYLE (Німеччина) |
| Каталоговий номер | 025 209 6115 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 87.1 |
| Висота [мм] | 52.8 |
| Товщина [мм] | 15.1 |
| Датчик зносу | без датчика зносу |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252096115 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 87.1 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Товщина | 15.1 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Peugeot, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Scirocco, Golf, 405, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:7701209841,7701209735,7701208213 |
| Застосування | Peugeot:405, Seat:Cordoba, Volkswagen:Corrado,Golf,Jetta,Passat,Polo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895,50 ₴
