-25%

Колодки гальмівні Audi:A3 / Seat:Ibiza / Skoda:Octavia / Volkswagen:Bora,Golf,Passat (0252191119)
1 782 ₴
1 336,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252191119
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні meyle 0252191119 . Аналоги и артикулы производителей OEM:1J0698151M,1J0698151L,3A0698151. Применяемость на такие автомобили :Audi:A3,TT-Seat:Ibiza-Skoda:Octavia-Volkswagen:Bora,Golf,Passat
| Виробник | MEYLE (Німеччина) |
| Каталоговий номер | 025 219 1119 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 156.4 |
| Висота [мм] | 74 |
| Товщина [мм] | 19.8 |
| Датчик зносу | підготовлено для датчика зношування колодок |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252191119 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 74 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:1J0698151M,1J0698151L,3A0698151 |
| Застосування | Audi:A3,TT, Seat:Ibiza, Skoda:Octavia, Volkswagen:Bora,Golf,Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 336,50 ₴
