-25%

Сайлентблок важеля переднього Citroën:C4 / Mitsubishi:ASX,Lancer,Outlander / Peugeot:4007,4008 (32146100000hd)
1 074 ₴
805,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 32146100000hd
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля переднього meyle 32146100000hd . Аналоги и артикулы производителей OEM:3521R1,3520V0,3521V0. Применяемость на такие автомобили :Citroën:C4-Mitsubishi:ASX,Lancer,Outlander-Peugeot:4007,4008
| Виробник | MEYLE (Німеччина) |
| Каталоговий номер | 32-14 610 0000/HD |
| Внутрішній діаметр | 14 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 60 |
| Посилене обладнання | 54 |
| Висота 1 [мм] | позаду знизу передній міст зліва передній міст праворуч |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 32146100000hd |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:3521R1,3520V0,3521V0 |
| Застосування | Citroën:C4, Mitsubishi:ASX,Lancer,Outlander, Peugeot:4007,4008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805,50 ₴
