
Фільтр салону вугільний Audi:A3 / Skoda:Octavia / Volkswagen:Bora,GolfBeetle,Polo (m110007)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: M110007
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Фільтр салону вугільний denckermann m110007 . Аналоги и артикулы производителей OEM:1J0819644A,1J0819644,JZW819653. Применяемость на такие автомобили :Audi:A3,TT-Skoda:Octavia-Volkswagen:Bora,GolfBeetle,Polo
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | M110007 |
| Довжина [мм] | 282 |
| Ширина (мм) | 206.5 |
| Висота [мм] | 29 |
| Виконання фільтра | Фільтр із активованого вугілля |
Характеристики автозапчастини
Длина [мм] | 282 мм |
|---|---|
Ширина [мм] | 207 мм |
Высота [мм] | 29 мм |
Оригінальний номер постачальника | Номер |
|---|---|
| VAG | 1J0819644 |
| VAG | 1H0819644 |
| VAG | 1H0819644A |
| VAG | 1H0819644B |
| VAG | 1J0819644A |
| VAG | 1J0819648 |
| VAG | JZW819653 |
| PEUGEOT / CITROEN | 6447CZ |
| Марка | Модель | Модифікація | Дати випуску (від і до) | Паливо | Тип кузова |
|---|---|---|---|---|---|
| AUDI | A3 (8L1) | 1.9 TDI | 1996-09-2001-07 | Дизель | Наклонная задняя часть |
| AUDI | A3 (8L1) | 1.9 TDI | 2000-10-2003-05 | Дизель | Наклонная задняя часть |
| AUDI | TT Roadster (8N9) | 1.8 T | 2005-09-2006-06 | бензин | Кабриолет |
| SKODA | OCTAVIA I Combi (1U5) | 1.9 TDI | 1998-07-2010-03 | Дизель | универсал |
| VW | BORA (1J2) | 2.0 | 1998-10-2013-12 | бензин | седан |
| VW | BORA (1J2) | 2.3 V5 4motion | 2000-10-2005-05 | бензин | седан |
| VW | BORA Variant (1J6) | 1.9 TDI 4motion | 1999-05-2001-06 | Дизель | универсал |
| VW | GOLF IV Van (1J1) | 1.9 TDI | 2001-04-2004-05 | Дизель | Фургон/хетчбэк |
| VW | GOLF IV Variant (1J5) | 2.3 V5 4motion | 2000-10-2006-06 | бензин | универсал |
| VW | NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 1.8 T | 2001-11-2005-06 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VW | NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 1.6 | 1999-10-2000-09 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VW | NEW BEETLE (9C1, 1C1) | 1.9 TDI | 2001-02-2010-09 | Дизель | Наклонная задняя часть |
| VW | POLO (6N1) | 75 1.6 | 1994-10-1999-10 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VW | POLO Variant (6V5) | 1.6 | 1997-05-2001-09 | бензин | универсал |
| VW | POLO Variant (6V5) | 1.7 SDI | 1997-08-2001-09 | Дизель | универсал |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | M110007 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Lupo, Polo, A3, Octavia, TT, Golf, New Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:1J0819644A,1J0819644,JZW819653 |
| Застосування | Audi:A3,TT, Skoda:Octavia, Volkswagen:Bora,GolfBeetle,Polo |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
