-25%

Колодки гальмівні Audi:100,A4,A6 / Seat:Exeo / Skoda:Superb / Volkswagen:Passat (0252301820w)
1 997 ₴
1 497,75 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252301820w
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні meyle 0252301820w . Аналоги и артикулы производителей OEM:8E0698151K,8E0698151J,8E0698151F. Применяемость на такие автомобили :Audi:100,A4,A6-Seat:Exeo-Skoda:Superb-Volkswagen:Passat
| Виробник | MEYLE (Німеччина) |
| Каталоговий номер | 025 230 1820/W |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина 1 [мм] | 156.3 |
| Ширина 2 [мм] | 156.4 |
| Висота [мм] | 74 |
| Товщина [мм] | 19.5 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Датчик зносу | вкл. датчик зносу |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 200 |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий артикул / додаткова інформація 2 | з притискною пластиною |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252301820w |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота | 74 мм |
| Товщина | 19.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:8E0698151K,8E0698151J,8E0698151F |
| Застосування | Audi:100,A4,A6, Seat:Exeo, Skoda:Superb, Volkswagen:Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 497,75 ₴
