Фільтр повітряний denckermann a140034 . Аналоги и артикулы производителей OEM:414709,34344952,34147090. Применяемость на такие автомобили :Volvo:440/460
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140034 |
| Довжина [мм] | 312 |
| Ширина (мм) | 150 |
| Висота [мм] | 58 |
Характеристики автозапчастини
Длина [мм] | 312 мм |
|---|---|
Ширина [мм] | 150 мм |
Высота [мм] | 58 мм |
Оригінальний номер постачальника | Номер |
|---|---|
| VOLVO | 3414709 |
| VOLVO | 3434495 |
| FORD | 6610580 |
| Марка | Модель | Модифікація | Дати випуску (від і до) | Паливо | Тип кузова |
|---|---|---|---|---|---|
| VOLVO | 440 K (445) | 1.6 | 1988-09-1996-12 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VOLVO | 440 K (445) | 1.7 | 1989-08-1996-12 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VOLVO | 440 K (445) | 1.8 | 1995-09-1996-12 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VOLVO | 440 K (445) | 1.7 | 1988-08-1989-07 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VOLVO | 440 K (445) | 1.7 Turbo | 1991-01-1996-12 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VOLVO | 440 K (445) | 2.0 | 1992-08-1995-07 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VOLVO | 440 K (445) | 1.8 | 1991-08-1996-07 | бензин | Наклонная задняя часть |
| VOLVO | 460 L (464) | 1.8 | 1991-08-1996-07 | бензин | седан |
| VOLVO | 460 L (464) | 1.7 | 1988-09-1996-07 | бензин | седан |
| VOLVO | 460 L (464) | 1.7 Turbo | 1989-08-1996-07 | бензин | седан |
| VOLVO | 480 E (482) | 1.7 Turbo | 1991-01-1996-07 | бензин | купе |
| VOLVO | 480 E (482) | 1.7 | 1989-08-1996-07 | бензин | купе |
| VOLVO | 480 E (482) | 1.7 Turbo | 1987-08-1996-07 | бензин | купе |
| VOLVO | 480 E (482) | 1.7 | 1986-08-1988-07 | бензин | купе |
| VOLVO | 480 E (482) | 1.7 | 1987-08-1989-07 | бензин | купе |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A140034 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 312 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | 480, 440, Transit, Transit Tourneo, 460 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналоги | OEM:414709,34344952,34147090 |
| Застосування | Volvo:440/460 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

