
Сайлентблок задньої балки Mercedes:EclassW211 ,SclassW220 ,SclassW221 (t406084 STC)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: t406084
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сайлентблок задней балки STC t406084
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 2203521365
Аналоги производителей (кроссы): 0140350089,2240201,ME-BS033,25099AP,TD967W,SS4957,849319,00414129,38MR0615,22446,51711
Применяемость на такие авто:
Mercedes:EClassW211,SClassW220,SClassW221
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 2203521365
Аналоги производителей (кроссы): 0140350089,2240201,ME-BS033,25099AP,TD967W,SS4957,849319,00414129,38MR0615,22446,51711
| Производитель | STC (Испания) |
| Каталожный номер | T406084 |
| Сторона установки | Задние |
| Не для артикула номер | 4200 |
| Высота [мм] | 78 |
| Внутренний диаметр | 12 |
| Наружный диаметр [мм] | 51.5 |
| Тип установки | Резиново-металлическая опора |
| Вес [г] | 280 |
| Вес [кг] | 0.28 |
Применяемость на такие авто:
Mercedes:EClassW211,SClassW220,SClassW221
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | STC |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | t406084 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 78 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 51.5 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
