-25%

Гальмівні колодки Audi:A3 ,TT /Skoda:Octavia /Volkswagen:Bora ,Golf ,NEWBeetle ,Polo (0252339219w MEYLE)
1 916 ₴
1 437 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252339219w
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252339219w
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 8N0698151E,8N0698151C,8N0698151A,1J0698151M,1J0698151K,JZW698151C
Аналоги производителей (кроссы): 0252191119,2339201,1163605210,1163605110,71372,05P969,FDB1463,LP1525,0986495232,181396,822-181-4
Применяемость на такие авто:
Audi:A3,TT
Seat:Leon,Toledo
Skoda:Octavia
Volkswagen:Bora,Golf,NEWBeetle,Polo
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 8N0698151E,8N0698151C,8N0698151A,1J0698151M,1J0698151K,JZW698151C
Аналоги производителей (кроссы): 0252191119,2339201,1163605210,1163605110,71372,05P969,FDB1463,LP1525,0986495232,181396,822-181-4
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 233 9219/W |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина (мм) | 156.4 |
| Высота [мм] | 74 |
| Толщина [мм] | 20.1 |
| Количество датчиков износа [на ось] | 1 |
| Датчик износа | вкл. датчик износа |
| Длина предупреждающего контакта [мм] | 145 |
| Тормозная система | ATE |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Audi:A3,TT
Seat:Leon,Toledo
Skoda:Octavia
Volkswagen:Bora,Golf,NEWBeetle,Polo
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252339219w |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 74 мм |
| Товщина | 20.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 437 ₴
