-25%

Гальмівні колодки Ford:CMax ,Focus ,Kuga ,Connect ,Tourneo ,Ecosport /Mazda:3 ,5 (1617258480 EUROREPAR)
1 664 ₴
1 248 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1617258480
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки EUROREPAR 1617258480
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 1223682,1321517,1360305,1508074,1519528,1566093,1695810,1753844,1759370,1765766,1809256,1816524,1820037,1826241,3M512K021AA,3M512K021AB,3M5J2K021A1A
Аналоги производителей (кроссы): 0252372318,37422,SP1260,1082.00,1563600110,71712,0986495215,420006,FDB1594,RD.3323.DB1583,C1G055ABE
Применяемость на такие авто:
Ford:CMAX,Focus,Kuga,Connect,Tourneo,Ecosport
Mazda:3,5
Volvo:S40,C30,C70,V40,V50
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 1223682,1321517,1360305,1508074,1519528,1566093,1695810,1753844,1759370,1765766,1809256,1816524,1820037,1826241,3M512K021AA,3M512K021AB,3M5J2K021A1A
Аналоги производителей (кроссы): 0252372318,37422,SP1260,1082.00,1563600110,71712,0986495215,420006,FDB1594,RD.3323.DB1583,C1G055ABE
| Производитель | EUROREPAR (Франция) |
| Каталожный номер | 1617258480 |
| Датчик износа | не подготовленно для датчика износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| Материал обратной пластины тормозной накладки | Low-Metallic |
| Проверочное значение | E11 90R-01742/6276 |
| Тормозная система | ATE |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | без болта |
| Толщина 1 [мм] | 18.3 |
| Высота 1 [мм] | 62.4 |
| Высота 2 [мм] | 67 |
| Ширина 1 [мм] | 155.1 |
| Ширина 2 [мм] | 156.3 |
Применяемость на такие авто:
Ford:CMAX,Focus,Kuga,Connect,Tourneo,Ecosport
Mazda:3,5
Volvo:S40,C30,C70,V40,V50
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurorepar |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1617258480 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴
