-25%

Гальмівні колодки Opel:Astra ,Ascona ,Calibra ,Corsa ,Kadett ,Omega ,Rekord ,Vectra (0252093915 MEYLE)
906 ₴
679,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252093915
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252093915
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 1605463,1605485,1605504,1605531,1605562,1605563,1605586,1605653,1605654,1605703,1605704,1605783,1605787,1605788,1605791,1605820,1605870
Аналоги производителей (кроссы): 05P190,0101.00,420006,1263601010,05P635,0986424360,0986465141,0986491900,22-0118-0,0252093915/PD,22230R
Применяемость на такие авто:
Opel:Astra,Ascona,Calibra,Corsa,Kadett,Omega,Rekord,Vectra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 1605463,1605485,1605504,1605531,1605562,1605563,1605586,1605653,1605654,1605703,1605704,1605783,1605787,1605788,1605791,1605820,1605870
Аналоги производителей (кроссы): 05P190,0101.00,420006,1263601010,05P635,0986424360,0986465141,0986491900,22-0118-0,0252093915/PD,22230R
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 209 3915 |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина (мм) | 100 |
| Высота [мм] | 59 |
| Толщина [мм] | 15.4 |
| Датчик износа | подготовлено для датчика износа колодок |
| Тормозная система | Delco |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Opel:Astra,Ascona,Calibra,Corsa,Kadett,Omega,Rekord,Vectra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252093915 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 59 мм |
| Товщина | 15.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Astra, Calibra, Corsa, Omega, Kadett, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679,50 ₴
