-25%

Гальмівні колодки Daewoo:Lanos ,Nexia /Jaguar:XJ ,XJS ,XK /Opel:Astra ,Combo ,Corsa ,Kadett ,Vectra
1 062 ₴
796,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1617249580
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки EUROREPAR 1617249580
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 11046148,11046948322,11046948372,1605881,1605087,1605455,1605810,1605824,1605907,90421736,90442995,90485140,90510331,93176120,93192639,JLM11114
Аналоги производителей (кроссы): 05P599,FDB732,GDB1040,0986460938,420036,22-0077-0,KBP-1005,ADG04276,1263600810,30488,ADG04207
Применяемость на такие авто:
Daewoo:Lanos,Nexia
Jaguar:XJ,XJS,XK
Opel:Astra,Combo,Corsa,Kadett,Vectra,Tigra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 11046148,11046948322,11046948372,1605881,1605087,1605455,1605810,1605824,1605907,90421736,90442995,90485140,90510331,93176120,93192639,JLM11114
Аналоги производителей (кроссы): 05P599,FDB732,GDB1040,0986460938,420036,22-0077-0,KBP-1005,ADG04276,1263600810,30488,ADG04207
| Производитель | EUROREPAR (Франция) |
| Каталожный номер | 1617249580 |
| Датчик износа | не подготовленно для датчика износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| Материал обратной пластины тормозной накладки | Low-Metallic |
| Проверочное значение | E11 90R-01741/6275 |
| Тормозная система | ATE |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | без болта |
| Толщина 1 [мм] | 16.5 |
| Высота 1 [мм] | 48.3 |
| Высота 2 [мм] | 58.1 |
| Ширина 1 [мм] | 141.3 |
| Ширина 2 [мм] | 140.1 |
Применяемость на такие авто:
Daewoo:Lanos,Nexia
Jaguar:XJ,XJS,XK
Opel:Astra,Combo,Corsa,Kadett,Vectra,Tigra
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurorepar |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1617249580 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | Astra, Tigra, Corsa, XJ, XK, XJSC, Kadett, Vectra, Nexia, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 796,50 ₴
