-25%

Гальмівні колодки Mercedes:Sprinter ,Vito ,Vclass /Volkswagen:LT (0252157620 MEYLE)
1 478 ₴
1 108,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252157620
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252157620
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 0024203920,2D0698151,2D0698151C
Аналоги производителей (кроссы): 05P608,1163601510,223327,36901,857801,FVR1038,C1W029ABE,22-0256-0,16251,0986495245,2399002
Применяемость на такие авто:
Mercedes:Sprinter,Vito,VClass
Volkswagen:LT
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 0024203920,2D0698151,2D0698151C
Аналоги производителей (кроссы): 05P608,1163601510,223327,36901,857801,FVR1038,C1W029ABE,22-0256-0,16251,0986495245,2399002
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 215 7620 |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина (мм) | 156.4 |
| Высота [мм] | 65 |
| Толщина [мм] | 20.3 |
| Датчик износа | подготовлено для датчика износа колодок |
| Тормозная система | ATE |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Mercedes:Sprinter,Vito,VClass
Volkswagen:LT
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252157620 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 156.4 мм |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 20.3 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 108,50 ₴
