
Гальмівні колодки Seat:Cordoba ,Ibiza ,Toledo /Volkswagen:Caddy ,Golf ,Jetta ,Passat ,Polo ,Vento
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1617248580
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки EUROREPAR 1617248580
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 357698151A,357698151D,533698151,533698151A
Аналоги производителей (кроссы): 05P613,5000-0774,1163601910,1163602210,37011,0252194516,FDB774,GDB1048,05P299,0252016816,0134.50
Применяемость на такие авто:
Seat:Cordoba,Ibiza,Inca,Toledo
Volkswagen:Caddy,Corrado,Golf,Jetta,Lupo,Passat,Polo,Scirocco,Vento
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 357698151A,357698151D,533698151,533698151A
Аналоги производителей (кроссы): 05P613,5000-0774,1163601910,1163602210,37011,0252194516,FDB774,GDB1048,05P299,0252016816,0134.50
| Производитель | EUROREPAR (Франция) |
| Каталожный номер | 1617248580 |
| Датчик износа | не подготовленно для датчика износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| Материал обратной пластины тормозной накладки | Low-Metallic |
| Проверочное значение | E1 90R-01582/253 |
| Тормозная система | TRW |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с болтом |
| Толщина 1 [мм] | 16 |
| Высота 1 [мм] | 69.6 |
| Ширина 1 [мм] | 119.3 |
Применяемость на такие авто:
Seat:Cordoba,Ibiza,Inca,Toledo
Volkswagen:Caddy,Corrado,Golf,Jetta,Lupo,Passat,Polo,Scirocco,Vento
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurorepar |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1617248580 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.7 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 119.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Cordoba, Lupo, Toledo, Corrado, Polo, Jetta, Scirocco, Golf, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
