-25%

Гальмівні колодки Peugeot:405 /Volkswagen:Corrado ,Golf ,Jetta ,Passat ,Polo ,Vento (0252096115 MEYLE)
1 194 ₴
895,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252096115
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252096115
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 7701209841,7701209735,7701208213,7701207484,7701206784,6025371650,440661332R,440607960R,440605839R,440605713R,440603511R,440600819R,440600364R,440600295R,191698451,191698451A
Аналоги производителей (кроссы): 05P634,0252096117,C2W001ABE,1163706310,D7214C,0263.05,GDB1330,06830,0986461769,0252391417,FDB1788
Применяемость на такие авто:
Peugeot:405
Seat:Cordoba,Ibiza,Toledo
Volkswagen:Corrado,Golf,Jetta,Passat,Polo,Scirocco,Vento
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 7701209841,7701209735,7701208213,7701207484,7701206784,6025371650,440661332R,440607960R,440605839R,440605713R,440603511R,440600819R,440600364R,440600295R,191698451,191698451A
Аналоги производителей (кроссы): 05P634,0252096117,C2W001ABE,1163706310,D7214C,0263.05,GDB1330,06830,0986461769,0252391417,FDB1788
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 209 6115 |
| Сторона установки | Задние |
| Ширина (мм) | 87.1 |
| Высота [мм] | 52.8 |
| Толщина [мм] | 15.1 |
| Датчик износа | без датчика износа |
| Тормозная система | TRW |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Peugeot:405
Seat:Cordoba,Ibiza,Toledo
Volkswagen:Corrado,Golf,Jetta,Passat,Polo,Scirocco,Vento
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252096115 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 87.1 мм |
| Висота | 52.8 мм |
| Товщина | 15.1 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Peugeot, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Scirocco, Golf, 405, Passat, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 895,50 ₴
