-25%

Гальмівні колодки Skoda:Fabia /Volkswagen:Golf ,Lupo ,Polo (0252186617 MEYLE)
1 376 ₴
1 032 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0252186617
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тормозные колодки MEYLE 0252186617
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6N0698151,6N0698151C,JZW698151E
Аналоги производителей (кроссы): 05P638,0609.10,0986494005,LP1601,218661701,1163602910,GDB1274,FDB1101,410054,181130,209143
Применяемость на такие авто:
Skoda:Fabia
Volkswagen:Golf,Lupo,Polo
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 6N0698151,6N0698151C,JZW698151E
Аналоги производителей (кроссы): 05P638,0609.10,0986494005,LP1601,218661701,1163602910,GDB1274,FDB1101,410054,181130,209143
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 218 6617 |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина 1 [мм] | 141.6 |
| Ширина 2 [мм] | 141.7 |
| Высота 1 [мм] | 51.4 |
| Высота 2 [мм] | 50.6 |
| Толщина [мм] | 17.2 |
| Датчик износа | без датчика износа |
| Тормозная система | Volkswagen |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Skoda:Fabia
Volkswagen:Golf,Lupo,Polo
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252186617 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.6 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fox, Lupo, Polo, Fabia, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 032 ₴
