
Гальмівні колодки Chevrolet:Epica ,Evanda ,Lacetti ,Tacuma /Daewoo:Lanos ,Leganza ,Nubira (0252323417w MEYLE)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0252323417w
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки MEYLE 0252323417w
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : S4510019,96495227,96446742,96405129,96391891,96349060,96281937,96253382,96253367,96245178,96245178,96253367,96253382,96281937,96349060,96391891
Аналоги производителей (кроссы): 05P682,SP1102,FDB1905,LP1304,C10003ABE,KBP-1008,3263600310,71322,GDB3347,KBP-1001,2323401
Применяемость на такие авто:
Chevrolet:Epica,Evanda,Lacetti,Tacuma
Daewoo:Lanos,Leganza,Nubira
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : S4510019,96495227,96446742,96405129,96391891,96349060,96281937,96253382,96253367,96245178,96245178,96253367,96253382,96281937,96349060,96391891
Аналоги производителей (кроссы): 05P682,SP1102,FDB1905,LP1304,C10003ABE,KBP-1008,3263600310,71322,GDB3347,KBP-1001,2323401
| Производитель | MEYLE (Германия) |
| Каталожный номер | 025 232 3417/W |
| Сторона установки | Передние |
| Ширина (мм) | 143.2 |
| Высота [мм] | 51.4 |
| Толщина [мм] | 16.9 |
| Количество датчиков износа [на ось] | 2 |
| Датчик износа | с звуковым предупреждением износа |
| Тормозная система | Akebono |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | с прижимной пластиной |
Применяемость на такие авто:
Chevrolet:Epica,Evanda,Lacetti,Tacuma
Daewoo:Lanos,Leganza,Nubira
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 0252323417w |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 143.2 мм |
| Висота | 51.4 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Lacetti, Evanda, Nubira, Leganza, Epica |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
