
Гальмівні колодки Audi:A2 ,A3 /Skoda:Fabia ,Octavia ,Roomster ,Yeti (1617254080 EUROREPAR)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1617254080
+380 (50) 590-75-12
Viberповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тормозные колодки EUROREPAR 1617254080
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 1J0698151D,1J0698151E,1J0698151F,1J0698151G,1K0698151A,1K0698151F,1K0698151K,1K0698151D,1K0698151J,8Z0698151A
Аналоги производителей (кроссы): 05P692,1163601010,37414,GDB1386,FDB1398,37155,0986495213,0986494019,C1A026ABE,0252313119/W,SB23131
Применяемость на такие авто:
Audi:A2,A3
Seat:Altea,Leon,Toledo
Skoda:Fabia,Octavia,Roomster,Yeti
Volkswagen:Bora,Beetle,Caddy,Golf,Jetta,NEWBeetle,Polo
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
OEM (оригинальные) кроссировки (аналоги) запчасти : 1J0698151D,1J0698151E,1J0698151F,1J0698151G,1K0698151A,1K0698151F,1K0698151K,1K0698151D,1K0698151J,8Z0698151A
Аналоги производителей (кроссы): 05P692,1163601010,37414,GDB1386,FDB1398,37155,0986495213,0986494019,C1A026ABE,0252313119/W,SB23131
| Производитель | EUROREPAR (Франция) |
| Каталожный номер | 1617254080 |
| Датчик износа | вкл. датчик износа |
| Дополнительный артикул / Дополнительная информация | без аксессуаров |
| Материал обратной пластины тормозной накладки | Low-Metallic |
| Проверочное значение | E1 90R-01582/049 |
| Тормозная система | ATE |
| Количество датчиков износа [на ось] | 1 |
| Длина кабеля [мм] | 145 |
| Дополнительный артикул / дополнительная информация 2 | без болта |
| Толщина 1 [мм] | 19.7 |
| Высота 1 [мм] | 54.7 |
| Ширина 1 [мм] | 146 |
Применяемость на такие авто:
Audi:A2,A3
Seat:Altea,Leon,Toledo
Skoda:Fabia,Octavia,Roomster,Yeti
Volkswagen:Bora,Beetle,Caddy,Golf,Jetta,NEWBeetle,Polo
Для подтверждения применяемости данной запчасти на Ваше авто - обращайтесь к нам за консультацией
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurorepar |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 1617254080 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 54.9 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 146.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Caddy, Polo, Roomster, Toledo, Jetta, Fabia, Octavia, A3, New Beetle, Leon, Golf, Yeti, A2, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
